Fenerbahçe Trabzonspor Skoru Tahmin Et 50 TL KAZAN !

1-Her bir üye Fenerbahçe-Trabzonspor maçı için sadece bir tahminde bulunabilecektir.

2-Aynı üyenin farklı hesaplarla birden fazla tahminde bulunduğu tespit edildiği taktirde tahminleri  geçersiz sayılacaktır.

3-Üyeler yarışmaya katılmak için skor tahminini ve BAHSİNE kullanıcı adını eksiksiz bir şekilde bu konu başlığına yazmalıdır.( Örn:  Fenerbahçe 1 Trabzonspor 2  BAHSİNE  kullanıcı adı : okay20  )

4-Belirlenen maç tamamlandığında 50 TL bonus ödülü doğru skor tahmini yapan herkesin BAHSİNE  hesaplarına 24 saat içerisinde aktarılacaktır.

5- Bonus Çevrimi 1.75 orandan 10 kez olarak belirtilmiştir.(Kombine kuponlarda en az 1 maçın oranı 1.75 olmalıdır)

6-Bu yarışmadan elde edilebilecek MAKSİMUM PARA ÇEKİM LİMİTİ YOKTUR. Para çekme işleminizden önce en az 1 kez 50 TL dilediğiniz yöntem ile para yatırmanız gerekmektedir.Ana para çevrimi 1.30 ve üzeri orandan yapılmalıdır. En popüler poker oyunları arasında Bahsine.com ulaşabilirsiniz.

7-Skor tahmini için maçın başlamasına 15 dakika öncesine kadar yorum yapabilirsiniz. Daha geç gönderilen yorumlar dikkate alınmayacaktır.

8-Bu promosyondan faydalan üyeler Bahsine.com ‘un diğer skor tahmin yarışmalarına aynı hafta içerisinde katılamazlar.

9-Bahisortami.com ve Bahsine.com siteleri kuralları herhangi bir zamanda değiştirebilirler. Değişiklikler bu konu başlığı altında duyurulacaktır

Katılmak için konu altına kullanıcı adınızı ve tahmininizi bırakmanız yeterli!