Galatasaray Beşiktaş – İLK SARI KARTI KİM GÖRÜR 100TL Bonusu detayları aşağıdaki gibidir.
kap

100 TL DERBİ BONUSU !!!

Galatasaray – Beşiktaş maçında ilk sarı kartı kim alır ?

-Tahmin’de bulun ve 100 TL Bonus’u kap !
-Doğru Tahminde bulunan ilk 20 kişiye 100 TL BONUS

Kurallar&Şartlar

1- Bonusu kazanabilmeniz için bu mesajı maç başlamadan önce Facebook’ta hem beğenmeniz, hem de paylaşmanız gerekmektedir.( facebook bahsine65 https://www.facebook.com/bahsine365/ ) Bu iki işlem yapılmadığı ve istendiğinde kanıt sunulmadığı takdirde bonus talebi geçersiz sayılacaktır. Tahmin de bulunan kişiler yoruma kullanıcı adı ve futbolcu isim ve soyismini yazmalıdır. (ÖRN :  Osman1376 – Selçuk İnan )

2-Bir kişi sadece bir adet tahminde bulunabilir. Maç başlama saatinden önce veya sonra, herhangi bir şekilde düzenlenen yorumlar diskalifiye edilecektir.

3- Birden fazla yapılan yorumlar ve düzenlenen yorumlar geçersizdir.Yarışmaya katılabilmek için 08.05.2016 saat 20:00 ‘a kadar yorum yapmış olup, fotoğrafı paylaşmış ve beğenmiş olmanız gerekmektedir.

4-Bonus çevrim şartları ilgili olarak lütfen Canlı Destek hattına bağlanınız.

5- Karşılaşma tamamlanmazsa promosyon geçersizdir.

6-Bonusu kazanan kişiler açıklandıktan sonra, 24 saat içinde bonusun talep edilmesi gerekmektedir.Bonusu kazan kullanıcıların bonusu www.bahsine.com hesabına yüklenilecektir.

7-Sahte facebook hesaplarından yapılan yorumlar geçersizdir ve 1 mayıs’tan sonra açılan hesaplardan yapılan yorumlar geçersizdir.

BONUS ÇEVİRİM ŞARTLARI İÇİN LÜTFEN BAHSINE365 CANLI DESTEK İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ